Search configuration (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Types
el: Τύποι

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Advanced search
el: Σύνθετη αναζήτηση

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Basic
el: Βασική

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Enter your keywords
el: Εισάγετε τις λέξεις-κλειδιά

en: Containing any of the words
el: Να περιέχει οποιαδήποτε από τις λέξεις

en: Containing the phrase
el: Να περιέχει τη φράση

en: Containing none of the words
el: Να μην περιέχει καμία από τις λέξεις

en: Only of the type(s)
el: Μόνο των τύπων

en: label
el: ετικέτα

en: Use search
el: Χρήση αναζήτησης

en: Use advanced search
el: Χρήση προχωρημένης αναζήτησης

en: By category
el: Ανά κατηγορία
