Search configuration (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Types
nl: Soorten

en: Default
nl: Standaard

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Basic
nl: Basis

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Languages
nl: Talen

en: Results
nl: Resultaten

en: Enter your keywords
nl: Trefwoorden invoeren

en: Containing any of the words
nl: Bevat een van de woorden

en: Containing the phrase
nl: Bevat de woordcombinatie

en: Containing none of the words
nl: Bevat geen van de woorden

en: Only of the type(s)
nl: Alleen van type(s)

en: Below
nl: Onder

en: Use search
nl: Zoeken gebruiken

en: Use advanced search
nl: Geavanceerd zoeken gebruiken

en: Title display
nl: Titelweergave

en: Search all content types
nl: Alle inhoudstypes doorzoeken
