Search configuration (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Types
sk: Typy

en: Default
sk: Predvolené

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Basic
sk: Základné

en: Hidden
sk: Skryté

en: Languages
sk: Jazyky

en: Results
sk: Výsledky

en: Enter your keywords
sk: Zadajte kľúčové slová

en: Containing any of the words
sk: Obsahuje niektoré zo slov

en: Containing the phrase
sk: Obsahuje frázu

en: Containing none of the words
sk: Neobsahuje tieto slová

en: Only of the type(s)
sk: Len typu

en: Below
sk: Pod

en: label
sk: popis

en: Use search
sk: Používať vyhľadávanie

en: Use advanced search
sk: Používať pokročilé vyhľadávanie

en: By category
sk: Podľa kategórií
