Search configuration (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Advanced search
da: Avanceret søgning

en: Containing any of the words
da: Indeholdende et af ordene

en: Containing the phrase
da: Indeholdende sætningen

en: Containing none of the words
da: Indeholdende ingen af ordene

en: Only of the type(s)
da: Kun af typen
