Search configuration (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Types
ug: تىپلار

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Languages
ug: تىل

en: Results
ug: نەتىجە

en: Enter your keywords
ug: ئاچقۇچلۇق سۆزنى كىرگۈزۈڭ
