Search File Attachments (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Category
af: Kategorie

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Contact
af: Kontak

en: Source
af: Bron

en: File settings
af: Lêer-instellings
