Search File Attachments (7.x-1.0) - en to gd translation catalogue (9 entries)

en: Content
gd: Susbaint

en: Search
gd: Lorg

en: Category
gd: Roinn-seòrsa

en: Filename
gd: Ainm an fhaidhle

en: Keywords
gd: Faclan-luirg

en: Files
gd: Faidhlichean

en: Contact
gd: Neach-aithne

en: Source
gd: Tùs

en: Caption
gd: Caipsean
