Search File Attachments (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: File settings
km: ការ​កំណត់​ឯកសារ
