Search File Attachments (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Category
ps: ټولی

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Source
ps: سرچينه

en: Caption
ps: نوم
