Search File Attachments (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Buscar

en: Category
pt: Categoria

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Files
pt: Arquivos

en: Contact
pt: Contato

en: City
pt: Cidade

en: Source
pt: Fonte

en: Caption
pt: Legenda

en: File settings
pt: Configurações de arquivo

en: Headline
pt: Título
