Search File Attachments (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Category
bn: বিভাগ

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি
