Search File Attachments (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Category
bs: Kategorija

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Contact
bs: Kontakt

en: Source
bs: Izvor
