Search File Attachments (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Category
et: Kategooria

en: Filename
et: Failinimi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Files
et: Failid

en: Contact
et: Kontakt

en: Not found
et: Ei leitud

en: City
et: Linn

en: Source
et: Allikas

en: Caption
et: Pealkiri

en: File settings
et: Failisätted
