Search File Attachments (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Search
fil: Hanapin

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay
