Search File Attachments (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Category
gl: Categoría

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Files
gl: Ficheiros

en: Contact
gl: Contacto

en: Not found
gl: Non atopada

en: Source
gl: Orixe

en: Caption
gl: Lenda

en: File settings
gl: Configuración de ficheiros
