Search File Attachments (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Category
is: Flokkur

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Files
is: Skrár

en: Contact
is: Tengiliður

en: Not found
is: Fannst ekki

en: City
is: Borg
