Search File Attachments (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Category
kk: Категория

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Contact
kk: Контакттау

en: File settings
kk: Файлдын нұсқаулары
