Search File Attachments (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Category
ku: پۆل

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: File settings
ku: ڕێکخستنەکانی پەڕگە.
