Search File Attachments (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Source
ne: स्रोत
