Search File Attachments (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Category
oc: Categoria

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Files
oc: Fichièrs

en: Contact
oc: Contacte

en: Not found
oc: Pas trobat

en: City
oc: Vila

en: Source
oc: Font

en: File settings
oc: Paramètres dels fichièrs

en: Credits
oc: Crèdits
