Search File Attachments (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Category
sl: Kategorija

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Contact
sl: Kontakt

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: File settings
sl: Datotečne nastavitve
