Search File Attachments (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Files
sr: Фајлови
