Search File Attachments (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Search
ta: தேடல்

en: Category
ta: வகை

en: Contact
ta: தொடர்பு
