Search File Attachments (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Not found
th: ไม่พบ

en: City
th: จังหวัด

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: File settings
th: การตั้งค่าไฟล์

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์
