Search File Attachments (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Category
ar: التصنيف

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Files
ar: الملفات

en: Contact
ar: اتصل

en: Not found
ar: غير موجود

en: Source
ar: المصدر

en: Caption
ar: شرح

en: File settings
ar: إعدادات الملفات

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة
