Search File Attachments (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Category
ast: Categoría

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Files
ast: Ficheros

en: Contact
ast: Contautu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: File settings
ast: Preferencies de ficheru
