Search File Attachments (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Category
da: Kategori

en: Filename
da: Filnavn

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Files
da: Filer

en: Contact
da: Kontakt

en: Not found
da: Ikke fundet

en: City
da: By

en: Source
da: Kilde

en: Caption
da: Undertekst

en: File settings
da: Fil-indstillinger

en: Country Code
da: Landekode

en: Headline
da: Overskrift
