Search File Attachments (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་
