Search File Attachments (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Source
eu: Iturburua

en: File settings
eu: Fitxategi ezarpenak
