Search File Attachments (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: Category
fr: Catégorie

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Files
fr: Fichiers

en: Not found
fr: Non trouvé

en: City
fr: Ville

en: Caption
fr: Légende

en: File settings
fr: Paramètres des fichiers

en: Country Code
fr: Code pays

en: Headline
fr: Titre principal

en: Credits
fr: Crédits

en: Tika jar file not found at this path.
fr: Le fichier jar de Tika n'a pas été trouvé à cet emplacement.

en: Java executable not found
fr: L'exécutable Java n'a pas été trouvé

en: Invalid path or filename for tika application jar.
fr: Chemin ou nom de fichier invalide pour l'application jar tika

en: Tika directory path:
fr: Répertoire de Tika :

en: Tika jar file:
fr: Fichier jar de Tika :

en: Tika jar is mandatory.
fr: Le jar de Tika est obligatoire.
