Search File Attachments (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: City
gu: શહેર
