Search File Attachments (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Category
he: קטגוריה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Files
he: קבצים

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Not found
he: לא נמצא

en: City
he: עיר

en: Source
he: מקור

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: File settings
he: הגדרות קובץ

en: Copyright
he: זכויות יוצרים
