Search File Attachments (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Credits
kn: ಮನ್ನಣೆಗಳು
