Search File Attachments (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക
