Search File Attachments (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Category
mn: Ангилал

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Files
mn: Файлууд

en: Contact
mn: Холбоо барих
