Search File Attachments (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Category
sq: Kategoria

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Contact
sq: Kontakti

en: File settings
sq: Rregullimet e file
