Search File Attachments (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Source
ug: مەنبە

en: Caption
ug: تېما
