Search File Attachments (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Content
ur: متن

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Category
ur: زمرہ

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Contact
ur: رابطہ
