Search File Attachments (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Category
cs: Kategorie

en: Filename
cs: Název souboru

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Files
cs: Soubory

en: Contact
cs: Kontakt

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: City
cs: Město

en: Source
cs: Zdroj

en: Caption
cs: Popisek

en: File settings
cs: Nastavení souborů
