Search File Attachments (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Category
eo: Kategorio

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Files
eo: Dosieroj

en: Contact
eo: Kontakto

en: City
eo: Urbo

en: File settings
eo: Dosieraj agordoj
