Search File Attachments (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Content
id: Konten

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Search
id: Pencarian

en: Category
id: Kategori

en: Filename
id: Nama berkas

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Files
id: Berkas

en: Contact
id: Kontak

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: City
id: Kota

en: Source
id: Sumber

en: Caption
id: Keterangan

en: File settings
id: Pengaturan berkas

en: Copyright
id: Hak Cipta
