Search File Attachments (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Files
ka: ფაილები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Source
ka: წყარო

en: File settings
ka: ფაილის პარამეტრები
