Search File Attachments (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Category
lv: Kategorija

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Files
lv: Faili

en: Contact
lv: Kontakti

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: City
lv: Pilsēta

en: Source
lv: Avots

en: Caption
lv: Paraksts

en: File settings
lv: Faila iestatījumi

en: Copyright
lv: Autortiesības
