Search File Attachments (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Category
mr: वर्ग

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Files
mr: फाईल्स

en: Contact
mr: संपर्क

en: Not found
mr: सापडले नाही
