Search File Attachments (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Category
uk: Категорія

en: Filename
uk: Назва файла

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Files
uk: Файли

en: Contact
uk: Контакт

en: Not found
uk: Не знайдено

en: City
uk: Місто

en: Object Name
uk: Назва об’єкта

en: Source
uk: Джерело

en: Caption
uk: Підпис

en: File settings
uk: Властивості файла

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Country Code
uk: Код країни

en: Country Name
uk: Назва країни

en: Headline
uk: Заголовок

en: Credits
uk: Подяки

en: Special Instructions
uk: Особливі настанови

en: Province State
uk: Провінція або область

en: Caption Writer
uk: Автор підпису
