Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: never
af: nooit

en: Attachments
af: Aanhangsels
