Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Update
am: አዘምን

en: Text
am: ጽሁፍ
