Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: never
ar: أبدا

en: Text
ar: نص

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Extension
ar: امتداد

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
