Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: never
ast: nunca

en: Text
ast: Testu

en: Attachments
ast: Axuntos
