Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: never
bg: никога

en: Text
bg: Текст

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Dashboard
bg: Табло
